X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Willa Fantazja

Zobacz szczegóły Karpielówka Boczna 4
34-511 Kościelisko
tel. 607 865 070

.

Willa położona jest na wysokości 950 m, dlatego też roztacza się stąd piękny widok na panoramę Tatr.

Czyste powietrze na tej wysokości spokój, cisza, woda źródlana płynąca z kranów, otoczenie budynku stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku.


Przygotowaliśmy dla naszych Gości pokoje 2- i 4-osobowe oraz kuchnię w której swobodnie można przygotować swobie posiłki.

Do dyspozycji Gości jest również duży taras ze stołami i parasolkami a także piękny ogród ze stołami i ławkami oraz miejscem na ognisko.

Dodatkowo zapewniamy Gościom cztery miejsca parkingowe na posesji, na noc zamykane.


Położenie budynku

 • Zimą blisko wyciągów oświetlonych i sztucznie śnieżnych: Polana Szymoszkowa, Butorowy, Salamandra
   
 • Latem blisko kąpieliska geotermalnego Szymoszkowa; stąd mogą Państwo wyruszyć szlakami turystycznymi na letnią przechadzkę do Doliny Kościeliskiej, Chochołowskiej, Małej Łąki czy też na spacer Drogą Pod Reglami.
   
 • W pobliżu obiektu znajduje się przystanek mikrobusu (200m), którym dostaną się Państwo do centrum Zakopanego i nie tylko.
   
 • Blisko obiektu market, karczmy, restauracje, poczta.
   
 • Do centrum Zakopanego samochodem 3-5 min

Kościelisko stanowi fantastyczną alternatywę na wypoczynek w spokojnym otoczeniu zieleni i gór a jednocześnie niedaleko większego ośrodka turystycznego pełnego atrakcji, jakim jest położone w bezpośrednim sąsiedztwie Zakopane.  Latem miejscowość oferuje: mnóstwo szlaków turystycznych i rowerowych, wypożyczalnie sprzętu turystycznego i rowerowego, stadniny koni z nauką jazdy. Zimą natomiast: trasy skitourowe, psie zaprzęgi, trasy biegowe, wyciągi narciarskie.