X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

U Dawida

Zobacz szczegóły Stachonie 18
34-500 Zakopane
tel. 606 702 202

 

U DAWIDA

dom wypoczynkowy w malowniczym Zakopanem

położony w cichej i spokojnej dzielnicy Olcza.

 

 

ok. 4 km, od kompleksu narciarskiego "Nosal" o ok. 2,5 km a także od "Wielkiej Krokwi" o 3 km, co gwarantuje naszym Gościom udany i wygodny wypoczynek.


Przygotowaliśmy dla Państwa apartament 4-osobowy oraz pokoje 2- i 3-osobowe. W każdym pokoju jest TV oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.


Dogodny dojazd w każdych warunkach atmosferycznych!

 

Serdecznie zapraszamy w nasze gościnne progi! 


 Zakopane to najpopularniejszy miasto turystyczne na Podhalu. Turystów przyciąga malownicze położenie pomiędzy pasmem Gubałówki i Tatr oraz atrakcje turystyczne. Piękne widoki na okoliczne szczyty rozciągają się praktycznie z każdego miejsca w Zakopanem.
Turystów swoje pierwsze kroki kieruje na KRUPÓWKI to najpopularniejszy deptak w Zakopanem gdzie znajdują sie liczne restauracje, sklepy z pamiątkami góralskimi. Z Krupówek dość łatwo dostać się na Gubałówkę, to jedna z ważniejszych atrakcji Zakopanego. Kolejną ważną atrakcją turystyczną jest na pewno SANKTUARIUM NA KRZEPTÓWKACH jest największym kościołem w Zakopanem. Wybudowane na pamiątkę zamachu na papieża Jana Pawła II. Wielka Krokiew w Zakopanem to kompleks skoczni narciarskich
Turyści którzy chcą zobaczyć piękne widoki mogą wybrać się koleją na KASPROWY WIERCH