X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Dom Wczasowy IZBA ZAKOPANE

Zobacz szczegóły Goszczyńskiego 49
34-500 Zakopane
tel. 509 892 223

Ośrodek Wczasowy Izba dysponuje:
  • siedmioma pokojami jedno i dwuosobowymi (13 miejsc noclegowych) po 3 pokoje na piętrze wyposażone w wersalki, telewizor ;
  • pokojem 2 osobowym niski parter (służbowy) z prywatną łązienką na korytarzu;
  • na każdym piętrze 2 łazienki z kabinami prysznicowymi;
  • na parterze kuchnia z pełnym wyposażeniem: lodówki, mikrofala, kuchnia gazowa, naczynia, sztućce itp.)
  • w ogólnodostępnej sali na parterze znajduje się stół bilardowy i telewizor oraz wygodne fotele do odpoczynku po górskich wędrówkach;
  • w ogrodzonej posesji parking na 7 samochodów oraz polanka z kominkiem i meblami ogrodowymi, gdzie można odpocząć i grilować.
Mała ilość pokoi oraz miła obsługa administracyjna tworzy miłą, rodzinną atmosferę dla osób wypoczywających.
 
Dobrze wyposażona kuchnia ułatwia szybkie przygotowanie posiłków we własnym zakresie – co pozwala na swobodny wypoczynek – nie skrępowany godzinami posiłków. Ogrodzona i zamknięta posesja gwarantuje bezpieczeństwo dla bawiących się dzieci, a także rzeczy pozostawionych w jej granicach.
 
Wykonany w ostatnim czasie gruntowny remont znacznie poprawił warunki wypoczynku gości.
 
Ośrodek znajduje się blisko „Dużej Skoczni” oraz w pobliżu wyjścia na większości tras turystycznych w Tatry, na Krupówki oraz w miejsca które warto odwiedzić będąc w Zakopanem. W sąsiedztwie Ośrodka znajduje się budynek Tatrzańskiego Pogotowia Ratunkowego – tam można uzyskać najbardziej aktualne informacje o warunkach panujących na górskich szlakach i stokach narciarskich.
 
Ośrodka leży blisko drogi pod reglami i w najbardziej zadrzewionej dzielnicy Zakopanego, co gwarantuje czyste powietrze, ciszę, spokój i dobry wypoczynek.
 
Zapraszamy do korzystania z naszego Ośrodka